Golfová recepce: 7:30 - 19:00 | +420 596 311 455 | +420 725 044 292 | recepce.lipiny@okd.cz

Zakončení 13. sezóny v Golf Resortu Lipiny – Výsledky LIPINY CUP 2024

40 hráčů se za fantastického počasí zúčastnilo veřejného turnaje LIPINY CUP 2024. Byl to turnaj vlastně mezinárodní s hráči z Polska a Jižní Koreje. Z fotek můžete vidět, že během turnaje panovala skvělá atmosféra. Hezky jsme zakončili již 13. hlavní golfovou sezónu v Golf Resortu Lipiny.

Vloženou soutěž o nejdelší odpal The Longest Drive vyhráli Martina Paverová a Bedřich Krybus. Nejblíže jamce The Nearest to pin vyhrál Jakub Pyš, který zůstal 42 cm od jamky.

Byl to boj a výsledky byly opět velmi těsné. Nejlepším hráčem turnaje (61 ran po odpočtu hendikepu) se stal Lukáš Maiwaelder. Lukáš vyhrál voucher na ubytování pro 2 osoby na krásném Zámečku v Petrovicích. Na druhém místě se umístil Petr Šebl (65), který získal voucher na VIP wellness a na třetím místě René Suchánek (66), který se s další osobou vyhřeje ve wellness.

Celkové výsledky turnaje jsou zde: „LIPINY CUP 2024, zakončení 13. sezóny v Golf Resortu Lipiny – 12. 10. 2024“ | Česká golfová federace (cgf.cz)

Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům. Děkujeme Zámečku Petrovice za ceny do turnajů.

Sezóna samozřejmě nekončí. Hřiště („Povodňová devítka“ SUPERMIX) a cvičné plochy jsou pro Vás stále připraveny ve skvělé kondici.

Neváhejte a využijte slunečného počasí a přijďte si do Golf Resortu Lipiny zahrát, potrénovat nebo přijít jen tak posedět, sledovat okolí a vychutnat si hezký den.

Další veřejný turnaj bude v sobotu 26. října od 9:00, kdy si zahrajeme všech 18 jamek stylem TEXAS SCRAMBLE dvojic.

Rozhodně neváhejte a přihlaste se na recepci.