Dětská golfová škola 2024

Přihlaste své ratolesti na golfové tréninky v karvinském Golf Clubu Lipiny. Náš klub nabízí špičkový přístup pro všechny věkové kategorie.

Přivést děti do světa golfu znamená možnost získat obohacující zážitek s mnoha výhodami. Golf nejenže podporuje fyzickou aktivitu, ale také rozvíjí mentální dovednosti a nabízí příležitost k sociální interakci. Tento sport může posilovat koordinaci, koncentraci a vytrvalost u dětí, přičemž zároveň přináší radost z pohybu na čerstvém vzduchu. Golf se také vyznačuje tím, že je přístupný hráčům všech věkových kategorií, což dětem umožňuje vstoupit do světa sportu a zábavy, který mohou praktikovat po celý život. Více ZDE

Ceník a termíny Dětské golfové akademie jsou ZDE 
Přihláška do Dětské golfové akademie je ZDE

Přidejte se k nám do Golfového resortu Lipiny a dejte svým dětem možnost objevit krásu golfu!

Kontaktujte nás pro více informací:
– Telefon: 736 60 50 60 
– Email: golflipiny@seznam.cz

Naučme děti společně hrát golf a vytvářet nezapomenutelné sportovní zážitky!

Vyplněné přihlášky zasílejte na adresu Golfového Resortu Lipiny nebo odevzdávejte přímo v recepci klubu. Děkujeme.

Vážení rodiče,

Od  roku 2012 organizujeme v Golf Resortu Lipiny pravidelné tréninky Dětské golfové školy. Našim společným cílem je sportovní vyžití s důrazem na kvalitní základy golfové hry, zábavu a pozitivní myšlení Vašich dětí. Ať již budou hrát „jen pro zábavu“, nebo později na profesionálních turnajích.

Dětská golfová škola je určena všem dětem od 6 do 18 let, které by rády s tímto nádherným sportem začaly, a zapojily tak myšlenku golfu a společenské etikety do svého života. Tuto pozitivní zkušenost mají již děti, které se zúčastnily velmi úspěšné Dětské golfové akademie Nadace OKD. Pro ně je Dětská golfová škola dalším krokem do světa golfové zábavy.

Jsme tady také pro děti, které již golf aktivně hrají a rády by svou hru dále zlepšovaly, dále pro ty, které dosud nemají osvědčení pro hru na hřišti. Ty se tak budou moct připravovat na její získání v průběhu pravidelných tréninků a po složení zkoušky budou nadále zdokonalovat své herní dovednosti. Ty s nejlepší výkonností budou později vybrány do reprezentace klubu a mohou v budoucnu reprezentovat Golf Club Lipiny na přeborech klubů či jiných sportovních turnajích v jednotlivých věkových kategoriích. Pravidelné tréninky budou probíhat v časech vymezených pro jednotlivé skupiny. Po domluvě s trenéry si můžete domluvit také individuální podmínky pro trénink Vašich dětí.