Pojďte s námi na golf!

Veřejné hřiště v Golf Resortu Lipiny je nejlepší veřejné golfové hřiště v České republice!

Devítijamkové znormované Veřejné golfové hřiště v Karviné je ideální pro zájemce, kteří si chtějí tento krásný sport vyzkoušet bez jakékoliv kvalifikace. Na toto hřiště mají umožněn vstup i golfisti s minimální zkušeností. Stačí odpálit pár košíků na cvičných plochách, seznámit se s pravidly a etikou golfu během kurzu START Karta a můžete vyrazit.

Na své si přijdou i zkušení golfisté, kteří zde chodí trénovat krátkou hru. Podmínky vstupu a hry na Veřejném hřišti v Golfovém Resortu Lipiny Podmínkou vstupu na Veřejné hřiště v Golfovém Resortu Lipiny je dodržování pravidel a etikety a bezpečností na hřišti, s kterou se můžete seznámit např. na úvodní lekci do golfu – START karta.

Pro hru je potřeba mít zaplacené vlastní Green Fee, dodržovat místní pravidla a bezpečnost při hře.

Nezapomínejte na etiketu, která se týká golfového oblečení, stejně jako slušného chování všech hráčů na golfovém hřišti.

START karta – Vaše vstupenka do světa golfu

Co na Vás čeká?

Pro všechny zájemce o golfovou hru, kteří nemají oficiální hendikep (HCP) a zařazení k jakémukoliv golfovému klubu v ČR pořádáme v soboty od 10:00 hodinové startovací zaškolení pro širokou veřejnost. Je to snadné! Stačí se přihlásit na jeden z termínů přes webový formulář zde nebo telefonicky na recepci klubu a projít si v průběhu padesátiminutové lekce s našimi trenéry základy golfové hry, bezpečnost při hře a golfovou etiketu. Pokud si přejete uspořádat kurz mimo termín, neváhejte nás kontaktovat.

Kolik to bude stát?

Za výjimečnou cenu 109,– Kč * od nás obdržíte Vaši osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Veřejném hřišti.

TIP pro Vás!

Využijte „Startovacích balíčků“ – program START karta!

Za cenu 299,– Kč obdržíte osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Veřejném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 1 hru na devítijamkovém Veřejném hřišti.

Za cenu 799,– Kč obdržíte osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Veřejném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 5 her na devítijamkovém Ve­řejném hřišti.